OBRADOIRO C.A.B. || Partidos

Seleccionar Equipo

OBRADOIRO AMES (Liga EBA)
OBRADOIRO USC (1ª Div. Senior)
OBRADOIRO PELETEIRO (1ª Div. Junior)
GRUPO CAEIRO OBRADOIRO VEDRA (2ª Div. Junior)
BALIDEA OBRADOIRO (1ª Div. Cadete)
OCA HOTELS OBRADOIRO VEDRA (1ª Div. Cadete)
FERRECAL OBRADOIRO (2ª Div. Cadete)
OBRADOIRO VEDRA (2ª Div. Cadete)
CAMIÑO INGLÉS OBRADOIRO OROSO (2ª Div. Cadete)
CENOR OBRADOIRO (1ª Div. Infantil)
OBRADOIRO CAB (2ª Div. Infantil)
TOXO TELECOM OBRADOIRO (Preinfantil)
REVI OBRADOIRO (1ª Div. Minibasket)
ROSÓN ABOGADOS OBRADOIRO (Minibasket)
CAMIÑO INGLÉS OBRADOIRO OROSO (Minibasket)
OBRADOIRO SILLEDA (Minibasket Mixto)
NB21 (Preminibasket)
CAMIÑO INGLÉS OBRADOIRO OROSO (Preminibasket)
OBRADOIRO CAB (Babybasket)
LÓPEZ FERREIRO OBRADOIRO (Babybasket)
ESCUELA LÓPEZ FERREIRO OBRADOIRO
ESCUELA OBRADOIRO ORDES
ESCUELA OBRADOIRO CAMIÑO INGLÉS O PINO
ESCUELA OBRADOIRO SILLEDA
Ver todo

Partidos de Diciembre de 2022

  • Club Baloncesto Brión Sapoconcho

    71

    CAMIÑO INGLES OBRADOIRO OROSO

    45

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 4

    RESTOLLAL 1

  • PELETEIRO AZUL

    NB21 Obradoiro

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 4

    RESTOLLAL 2

  • ADB Fontiñas Aturuxo

    35

    OBRADOIRO SILLEDA

    20

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 3

    QUIROGA PALACIOS

  • Grupo Caeiro Obradoiro Vedra

    112

    Congalsa Junior Basket Pobra

    57

    2ª DIV. JUNIOR MASCULINO - Jornada - 9

    MUNICPAL DE VEDRA

  • Aplazado

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 2

    Ferrecal Obradoiro

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 6

    PIO XII

  • Obradoiro Vedra

    108

    Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    44

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 6

    LORENZO DE LA TORRE

  • CORINTO GIJÓN BASKET

    OBRADOIRO AMES

    LIGA EBA

  • Aplazado

    NEXO 8 ETT NOVOBASKET

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 4

    PABELLÓN QUIRÓS

  • SEIS DO NADAL - COIA

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 4

    BALAIDOS, 2

  • SYNGENTA SEIS DO NADAL

    62

    Obradoiro USC

    66

    1ª DIVISION MASCULINA - Jornada - 9

    NAVIA

  • Obradoiro Peleteiro

    BOSCO SALESIANOS

    1ª DIV. JUNIOR MASCULINA - Jornada - 11

    MONTOUTO

  • SIGALTEC

    Obradoiro USC

    1ª DIVISION MASCULINA - Jornada - 10

    FONTECARMOA 1

  • Roson Abogados Obradoiro

    Club Baloncesto Brión Azos

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 3

    RESTOLLAL

  • Aghro da Corna Club Baloncesto Rianxo

    OBRADOIRO CAB

    2ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 6

    Pabellón municipal de Rianxo

  • INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 4

    INSTITUTO ROSALÍA DE CASTRO

  • Aplazado

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    Galogrin

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 5

    LORENZO DE LA TORRE

  • TOXO TELECOM OBRADOIRO

    Bball Ourense

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 5

    LORENZO DE LA TORRE

  • Oca Hotels Obradoiro Vedra

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 6

    MUNICPAL DE VEDRA

  • TRAUMACOR CULLEREDO

    Revi Obradoiro

    1ª DIV. MINIBASKET MASC - Jornada - 5

    PABELLÓN O BURGO

  • Balidea Obradoiro

    MONTROVE

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 6

    LORENZO DE LA TORRE

  • CB ALLARIZ 2009

    Cenor Obradoiro

    1ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 6

    MUNICIPAL ALLARIZ

  • Compañía de María

    Obradoiro Peleteiro

    1ª DIV. JUNIOR MASCULINA - Jornada - 12

    COMPAÑÍA DE MARÍA STGO

  • OBRADOIRO AMES

    CONSTRUCCIONES RIVEIRA - E. D. M. A ESTRADA

    LIGA EBA

  • Aplazado

    SEIS DO NADAL - COIA

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 6

    NAVIA

  • Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    PELETEIRO

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 5

    RESTOLLAL

  • NB21 Obradoiro

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 5

    RESTOLLAL

  • Obradoiro Peleteiro

    CAMPUS OURENSE EDO BLANCO AMOR

    1ª DIV. JUNIOR MASCULINA - Jornada - 13

    MONTOUTO

  • OBRADOIRO SILLEDA

    INMACULADA-LA SALLE mixto

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 4

    RESTOLLAL

  • CAMIÑO INGLES OBRADOIRO OROSO

    Club Baloncesto Brión Golfiño

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 5

    RESTOLLAL 1

  • SIGALTEC

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 6

    FONTECARMOA 2

  • Galogrin Pondal

    Roson Abogados Obradoiro

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 4

    MUNICIPAL CALO

  • EDM A ESTRADA

    Grupo Caeiro Obradoiro Vedra

    2ª DIV. JUNIOR MASCULINO - Jornada - 10

    MANUEL COTO FERREIRO

  • Ferrecal Obradoiro

    Galogrin

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 7

    LORENZO DE LA TORRE

  • Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    A.D. BÁSQUET AMES

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 7

    CD JUANITO AMIGO FERREIRO

  • PELETEIRO

    Obradoiro Vedra

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 7

    MONTOUTO

  • Rafonca Puertas y automatismos - O Meco

    Obradoiro USC

    1ª DIVISION MASCULINA - Jornada - 12

    NOVO MONTE DA VILA

  • UCOGA SEGUROS C.B. CHANTADA

    OBRADOIRO AMES

    LIGA EBA

  • OBRADOIRO CAB

    PELETEIRO

    2ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 7

    LORENZO DE LA TORRE

  • BYB ASESORES GALOGRÍN

    Revi Obradoiro

    1ª DIV. MINIBASKET MASC - Jornada - 6

    MUNICIPAL CALO

  • Basquet Coruña C

    Balidea Obradoiro

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 7

    RIAZOR, 2

  • Cenor Obradoiro

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    1ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 7

    LORENZO DE LA TORRE

  • SEIS DO NADAL - COIA

    Oca Hotels Obradoiro Vedra

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 7

    NAVIA

  • Ferrecal Obradoiro

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 2

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 6

    LORENZO DE LA TORRE

Últimas noticias

Ver más noticias

#SomosObra

Síguenos en